Rothenberger

En Çok Tercih Edilen Ürünlerimiz


Tüm Ürünlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Katalog Talebinde Bulunabilirsiniz »

Rothenberger Ürünleri

Rothenberger ürünleri, bugün dünyanın her yerine (yaklaşık 90 ülkeye) ihraç etmektedir. 1949 yılında Edwin Rothenberger adlı bir Alman tarafından kurulmuş bir aile şirketidir. Bünyesinde 50 bağımsız şirket bulunmaktadır. Toplamda 250 marka ve patent hakkına sahip olan Rothenberger’in, dünya çapında 14 üretim tesisi bulunmaktadır.Uluslararası bir marka olarak Rothenberger’in ulusal çaplarda satışa bağlı çok sayıda ortaklıkları bulunmaktadır. Bugün Afrika (Güney Afrika), Amerika (Şili, ABD, Brezilya), Avrupa (Hollanda, Polonya, Romanya, Fransa, Belçika, Danimarka, Rusya, İspanya, Türkiye, Çek Cumhuriyeti, Finlandiya, İsviçre, Sırbistan, Avusturya, İsveç, Bulgaristan, Almanya, Büyük Britanya, Yunanistan, İtalya, Macaristan, Slovakya), Avustralya (Avustralya) ve Asya (Birleşik Arap Emirlikleri, Çin, Hindistan) kıtalarının bir çok ülkesinde rothenberger ürünleri pazarda yer almaktadır.

Türkiye’de herhangi bir firmaya temsilcilik, distribütörlük ya da herhangi bir satış yetkisi vermeden, kendi ofisini açan ilk firma Rothenberger‘dir.

Rothenberger Modelleri

Rothenberger modelleri, ürünlerini uygulama alanına göre ve ürün gruplarına göre sınıflandırmaktadır. Hırdavat sektörüne dair her türlü uygulama, işlem ve teknoloji için gerekli aletleri, ürünleri ve malzemeleri satmaktadır. Sektörün en geniş ürün yelpazesine sahip Rothenberger ürünleri bugün 6000 adetten fazladır.

Rothenberger Bayileri

Rothenberger bayileri, uygulama alanlarına göre yapılan sınıflandırmasında; kesme, bükme, boru birleştirme, boru dondurma, boru yıkama ve açma, soğutma ve klima, genel kullanıma yönelik el aletleri, elmas ile kesim, plastik boru kaynağı, test ve kaçak tespiti, yer belirleme ve gözlem uygulama alanları bulunmaktadır.

Ürün gruplarına göre yapılan sınıflandırmadaki rothenberger bayileri ürünleri ise;

* Boru ve tesisat aletleri,
* Plastik boru kaynak malzemeleri,
* Kanalizasyon temizleme ve denetim teknolojisi boru ürünleri,
* Elmaslı karot ile delme malzemeleri,
* Soğutma ve klimalandırma tesisat malzemeleri,
* Kaynak ve lehim malzemeleri,
* Kompozit boru işleme ve presleme ürünleri,
* Dondurma-test ve ölçüm aletleri,
* Çelikboru işleme malzemeleri ve her türlü tesisat montajı aletleridir.

İlgili Kelimeler: