Weicon Endüstriyel Kimyasallar

En Çok Tercih Edilen Ürünlerimiz


Tüm Ürünlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Katalog Talebinde Bulunabilirsiniz »

Weicon Ürünleri

Weicon ürünleri özellikle profesyonel kullanıcıların taleplerine cevap verecek şekilde üretilmektedir. Birçok endüstriyel alanda kullanılması ile birlikte, zanaat işlerinde ve bireysel kullanım alanlarında da önemli bir yere sahiptir. Weicon ürünleri şu şekilde gruplardırılmaktadır;

-Aksesuarlar ve dozajlama ürünleri
-Yağlar ve montaj macunları
-Aktif sıvı maddeler
-Teknik spreyler
-Yapıştırıcılar
-Sızdırmazlık elemanları
-Kablo soyma aletleri
-Power grip ürünleri
-Proses kitleri

Weicon ürünleri, bu ana gruplar altında çok sayıda kapasite, teknik özellik, renk gibi özelliklerle de geniş bir yelpazeye sahiptir.

Weicon Bayileri

Weicon bayileri, örneğin grubun önemli bir bileşeni olan yapıştırıcılar ve sızdırmazlık elemanları; tek komponentli, iki komponentli ya da elastik özellikte olabilmektedirler.

Aktif sıvı maddeler grubundaki ürünler ise; yüzey ve anti-korozyon kaplama, temizleyici ve yağ sökücü, koruma ve bakım amaçlı ürünlerle, yağlar, çok fonksiyonlu yağlar gibi ürünlerdir.

Teknik spreyler de weicon ürünleri grubunda çok sayıda çeşide sahip bir ürün grubudur. Bu başlık altında; gres, yapıştırıcı, montaj ve özel spreyler, güçlü bağlayıcı ve yağlayıcılar, solventler ve ayırıcılar, koruma ve bakım spreyleri, yüzey ve anti-korozyon kaplama spreyleri bulunmaktadır.

Weicon Çinko Sprey

Weicon çinko sprey ürünlerinin Kullanıldığı Sektörler
Ürün yelpazesi oldukça geniş olan Weicon ürünleri, üretimden bakım-onarıma kadar her sektörde uygulama alanı bulmaktadır. Weicon ürünlerinin kullanıldığı sektörler:

-Lastik ve plastik endüstrisi
-Gaz ve yağ endüstrisi
-Gıda endüstrisi
-Kozmetik ve ilaç endüstrisi
-Enerji endüstrisi
-Paslanmaz çelik endüstrisi
-Denizcilik endüstrisi
-Kalıp ve alet endüstrisi
-Madencilik ve tarım endüstrisi
-Otomotiv ve taşıma endüstrisi
-Hidrolik ve pnömatik endüstrisi
-Elektrik tesisatı sektörü
-Bakım ve onarım sektörü

Almanya’da 1947 yılında Weicon GmbH & Co. KG ticari ünvanı ile kurulmuştur. Dünya’da 100’den fazla ülkede temsilcilikleri vardır. Bunlardan bazıları; Kanada, Türkiye, Çek cumhuriyeti, Romanya, Dubai, Singapur, Güney Afrika ülkeleridir. Firma merkez ofisi Almanya’nın Münster kentindedir.

İlgili Kelimeler: ,